4. ročník - Speciální příloha "Průmyslové využítí hliníku" ve spolupráci s odborným časopisem T+T ve veletržním čísle MSV speciál

Bezkonkurenční nabídka prezentace v odborném časopise T+T ve veletržním čísle MSV speciál!

19. 8. 2014 / Petr Kapitánik

Pokud letos neplánujete přímou expozici na MSV nebo naopak chcete pozvat své obchodní partnery na Vaši expozici, zkuste využít ojedinělé nabídky prezentace v době MSV prostřednictvím speciální přílohy "Průmyslové využítí hliníku" v odborném časopise Technika a trh (číslo MSV speciál).

Tento časopis vychází v počtu 8000 kusů 14 dnů před MSV, a je distribuován předem na smluvní místa i v průběhu MSV přímo na veletržní stánky.

Co je však důležité pro distribuci, že časopis vlastní svůj distribuční personál, který je zárukou, že Vaše prezentace bude v pravý čas na správném místě! 

Jedná se o limitovanou 8 stránkovou barevnou speciální přílohu, ve které se můžete prezentovat za zcela ojedinělých podmínek.

Máte možnost se prezentovat v tomto rozsahu:

1/1 A4 ......... 11.500,- kč
1/2 A4 .........   6.500,- kč
1/4 A4 .........   3.500,- kč
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Termín pro zaslání podkladů: 31.8.2014

Podklady: Pokud nemáte k dispozici vytvořené tiskové PDF, rádi Vám bezplatně vytvoříme prezentaci ze zaslaných podkladů.

Pokud Vás nabídka zaujala nebo chcete znát podrobnosti nabídky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: info@hlinik.info nebo telefonním čísle 725 824 939.

 Přejeme Vám všem správnou volbu při rozhodování a hodně veletržních úspěchů.

Anketa

Jaké číslo má hliník v periodické tabulce prvků?

Hliník v drahých kamenech

Drahé kameny, jejichž základním materiálem je oxid hlinitý se liší příměsí, která způsobuje jejich charakteristické zbarvení. Červený rubín je zbarven příměsí oxidu chromu, modrý safír obsahuje především stopová množství oxidů titanu a železa.

Obě zmíněné formy korundu patří k nejvíce ceněným drahým kamenům na světě, ale mají i významné využití v technice. Safírové hroty vynikají svou tvrdostí a odolností a vybavují se jimi špičkové vědecké měřicí přístroje. Rubín je znám jako materiál pro konstrukci prvního laseru na světě. Titan-safírový laser vyniká extrémně krátkými pulsy (< 50 fs).