Nový katalog pracovních stolů item

Nový katalog pracovních stolů item......

18. 2. 2011 / Haberkorn Ulmer

Vážení obchodní přátelé,

společnost Haberkorn Ulmer s.r.o., výhradní zástupce německé firmy Item Industrietechnik GmbH pro ČR a SR, Vám představuje nový katalog pracovních stolů.

Pracovní stoly ze systému item splňují veškeré požadavky na správnou ergonomii pracoviště a dle přání zákazníka mohou být výškově elektricky či manuálně přestavitelné, s různým povrchem pracovní desky a doplněny prakticky jakýmkoliv příslušenstvím.

V katalogu najdete řadu novinek z oblasti pracovních stolů a jejich doplňků, a to jak zcela nových, se kterými jste se v rámci naší nabídky dosud nesetkali (např. balancery, držáky PC, ESD příslušenství), tak rozšíření stávajících produktů (např. držáky pracovního nářadí, pracovních postupů apod.).

Všechny zmíněné novinky dodáváme již nyní v obvyklých dodacích termínech.

Nový katalog v elektronické podobě Vám nabízíme na našich webových stránkách.

Pro více informací klikněte zde

Anketa

Jaké číslo má hliník v periodické tabulce prvků?

Horniny na bázi hliníku

Nejběžnější horninou na bázi hliníku je bauxit, Al2O3 · 2 H2O. Obvykle bývá doprovázen dalšími příměsemi na bázi oxidů křemíku, titanu, železa a dalších. Jiným významným minerálem je kryolit, hexafluorohlinitan sodný Na3AlF6, používaný především jako tavidlo pro snížení teploty tání bauxitu.

Minerály na bázi oxidu hlinitého Al2O3 patří mezi velmi významné i ceněné. Korund je na 9. místě Mohsovy stupnice tvrdosti. Technický oxid hlinitý se nazývá také elektrit a je hojně využíván k výrobě brusného papíru.