Nový katalog trubkového systému D30

Nový katalog trubkového systému D30

17. 5. 2011 / Haberkorn Ulmer

Vážení obchodní přátelé,

v souvislosti s rozšířením stávající nabídky hliníkových profilů o trubkový systém D30 Vám dnes představujeme nový katalog tohoto sortimentu německé firmy Item, jejímž jsme výhradním zástupcem pro ČR i SR.

Katalog zahrnuje kompletní nabídku nového sortimentu trubkového systému D30 (průměr trubek 30 mm), který je plně kompatibilní s řadou klasických hliníkových profilů čtvercového nebo obdélníkového průřezu a rozšiřuje tak možnosti jejich využití.

Trubkový systém D30 doplňuje nejen vlastní bohaté příslušenství (např. spojovací prvky, krytky, úhlové vzpěry, válečkové lišty atd.), ale je možné jej kombinovat také s příslušenstvím stávajícím (např. výplně, kola, stavěcí nožky atd.)

Všechny uvedené novinky jsou běžně dostupné, veškerý sortiment je dodáván v obvyklých dodacích termínech.

Katalog v elektronické podobě je Vám k dispozici již nyní na našich webových stránkách.

Pro více informací klikněte zde

Anketa

Jaké číslo má hliník v periodické tabulce prvků?

Slitiny hliníku

Nejdůležitější je uplatnění hliníku ve formě slitin, z nichž bezesporu nejznámější je slitina s hořčíkem, mědí a manganem, známá jako dural. Tento materiál má oproti samotnému hliníku mnohem větší pevnost a tvrdost při zachování velmi malé měrné hmotnosti. Zároveň jsou i značně odolné vůči korozi. Všechny uvedené vlastnosti předurčují dural jako ideální materiál pro letecký a automobilový průmysl, ale setkáme se s ním při výrobě výtahů, jízdních kol, lehkých žebříků a podobných aplikacích.