QUICK ON

Novinka řady ochranných oplocení  X-Guard®.

13. 8. 2013 / Haberkorn Ulmer

Vážení obchodní přátelé,

Představujeme Vám kompletní sortiment příslušenství Axelent Quick On, s jehož pomocí se pořádek na pracovištích opatřených ochranným oplocením stane samozřejmostí.

S kompletní řadou držáků, polic či tabulí budete mít vše ve správný čas na správném místě, ať již se jedná o nářadí, pomůcky pro čištění, předávání informací či dokumentaci.Tím také eliminujete zbytečné prodlevy a prostoje ve výrobě a šetříte tak náklady.

Všechny uvedené novinky jsou již nyní běžně dostupné, takže veškerý sortiment je dodáván v obvyklých dodacích termínech.

Anketa

Jaké číslo má hliník v periodické tabulce prvků?

Slitiny hliníku

Nejdůležitější je uplatnění hliníku ve formě slitin, z nichž bezesporu nejznámější je slitina s hořčíkem, mědí a manganem, známá jako dural. Tento materiál má oproti samotnému hliníku mnohem větší pevnost a tvrdost při zachování velmi malé měrné hmotnosti. Zároveň jsou i značně odolné vůči korozi. Všechny uvedené vlastnosti předurčují dural jako ideální materiál pro letecký a automobilový průmysl, ale setkáme se s ním při výrobě výtahů, jízdních kol, lehkých žebříků a podobných aplikacích.