4. ročník - Speciální příloha "Průmyslové využítí hliníku" ve spolupráci s odborným časopisem T+T ve veletržním čísle MSV speciál

Bezkonkurenční nabídka prezentace v odborném časopise T+T ve veletržním čísle MSV speciál!

19. 8. 2014 / Petr Kapitánik

Pokud letos neplánujete přímou expozici na MSV nebo naopak chcete pozvat své obchodní partnery na Vaši expozici, zkuste využít ojedinělé nabídky prezentace v době MSV prostřednictvím speciální přílohy "Průmyslové využítí hliníku" v odborném časopise Technika a trh (číslo MSV speciál).

Tento časopis vychází v počtu 8000 kusů 14 dnů před MSV, a je distribuován předem na smluvní místa i v průběhu MSV přímo na veletržní stánky.

Co je však důležité pro distribuci, že časopis vlastní svůj distribuční personál, který je zárukou, že Vaše prezentace bude v pravý čas na správném místě! 

Jedná se o limitovanou 8 stránkovou barevnou speciální přílohu, ve které se můžete prezentovat za zcela ojedinělých podmínek.

Máte možnost se prezentovat v tomto rozsahu:

1/1 A4 ......... 11.500,- kč
1/2 A4 .........   6.500,- kč
1/4 A4 .........   3.500,- kč
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Termín pro zaslání podkladů: 31.8.2014

Podklady: Pokud nemáte k dispozici vytvořené tiskové PDF, rádi Vám bezplatně vytvoříme prezentaci ze zaslaných podkladů.

Pokud Vás nabídka zaujala nebo chcete znát podrobnosti nabídky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: info@hlinik.info nebo telefonním čísle 725 824 939.

 Přejeme Vám všem správnou volbu při rozhodování a hodně veletržních úspěchů.

Anketa

Jaké číslo má hliník v periodické tabulce prvků?

Aplikace hliníku

Kovový hliník nalézá uplatnění především díky své poměrně značné chemické odolnosti a nízké hmotnosti. Proto se z něj vyrábějí např. některé drobné mince, ale i běžné kuchyňské nádobí a příbory. Po vyválcování do tenké folie se s ním setkáme pod názvem alobal při tepelné úpravě pokrmů nebo jako ochranného obalového materiálu pro nejrůznější aplikace.